Orientació Sabadell

  • Augmenta la mida de la font
  • Mida de la font per defecte
  • Disminueix la mida de la font

Classificacions

 

HOMES C3
NOM
TEMPS Club Dorsal
Sebastià Gili Serrat 1 0:30:25 no club 150
Albert Izard Alberich 2 0:31:24 no club 155
Marc Molins Burrull 3 0:42:27 UES 1041
Oriol Milian Gongora 4 0:44:04 no club 161
Oscar Castellanos Martin
0:44:04 no club 147
Arnau Vilas Franquesa 5 0:50:02 no club 1040
Saul Bores Garcia
0:53:45 no club 145
Aitor Serra Mir 6 0:57:09 no club 166
Genís Ayala Ginard
0:57:09 no club 141
Marc Cirera Alas 7 1:16:44 no club 1837
Ricardo Maiquez Lopez 8 1:19:56 no club 158
Francisco Jurado Perez
1:19:56 no club 162
Jordi Costa Colomer 9 1:25:24 no club 149
Guillem Iglesias Llongueras
1:25:24 no club 154
Josep Penalver Juan 10 1:31:50 no club 1842
Èric Bartra Aregall - - no club 142

 

 

DONES C3
NOM
TEMPS Club Dorsal
Andrea Guimerà Prieto 1 0:30:25 no club 153
Alba Vande Vliet Gomez 2 0:50:02 no club 1039
Montserrat Olmos Creus 3 1:03:23 no club 164
Marta Benet Valls 4 1:10:10 no club 143
Neus Siso Vila
1:10:10 no club 167
Berta Cirera Saenz 5 1:16:27 no club 1839
Ariadna Cirera Saenz
1:16:27 no club 1838
Oti Saenz Romeu
1:16:27 no club 1836
Martina Cirera Ferrer 6 1:16:44 no club 1841
Mel Cirera Ferrer
1:16:44 no club 1840
Laura Marco Jimenez 7 1:19:56 no club 156
Sonia Marco Jimenez
1:19:56 no club 148
Sandra Moya Villanueva 8 1:25:24 no club 163
Núria Gonzàlez Busqué
1:25:24 no club 152
Andrea Castillo Tort 9 1:52:00 COC 1035
Mariona Alsius Serra 10 1:53:43 COC 1036
Maria Bonet Bach 11 2:24:00 COC 144
Joanna Alsius Serra - - no club 1037

 

 

 

HOMES C2







NOM
TEMPS Club Dorsal
Jordi Salvader Rernadi 1 0:38:43 UES 1029
Gaskevich Serquei 2 0:39:15 no club 1038
Carles Valero Martinez 3 0:59:25 no club 1835
Bernat Domenech Canas 4 1:02:29 no club 1033
David Albiol De Andres 5 1:03:08 no club 1031
Joan Nicolas Apruzzese 6 1:03:10 no club 1030
Joaquín Pérez Estal 7 1:12:44 no club 1827
Francesc Mas Dalmau 8 1:13:32 no club 1032
Oriol Melero Escude 9 1:40:00 no club 1833
Nil Casas Lafoz
1:40:00 no club 1832
Xavier Marimon Giuabert 10 2:05:14 no club 1843
Jaume Bonet Bach
2:05:14 COC 1820
Pere Bonet Bach 11 2:48:00 COC 1821
Miquel Ramos Bros - - no club 1828

 

 

DONES C2
NOM
TEMPS Club Dorsal
Laia Verges Torrella 1 0:55:03 UES 1028
Eva Payà Rincón 2 0:55:35 Go-Xtrem 1826
Anna Bonfill Abella 3 0:59:25 no club 1822
Roser Ros Masclans 4 1:02:29 no club 1034
Aida Urgell Lluveras 5 1:04:07 no club 1834
Dúnia Callejas Dolader
1:04:07 no club 1823
LAIA MEDINA OLMOS 6 1:04:40 UES 1825
Anna Llaveria López 7 1:15:06 NO CLUB 1824
Andrea Tresaco Palacio
1:15:06 NO CLUB 1831
Laura Tresaco Palacio
1:15:06 NO CLUB 1830
Montserrat Bach Grau 8 1:23:34 COC 1819

 

 

HOMES C1







NOM
TEMPS Club Dorsal
Alex Martin Garcia 1 0:43:35 Badalona-O 1023
Mark Prior Disp. 2 0:48:23 no club 159
David Veleda Diaz 3 0:50:19 COC 165
Juan Mendoza Bravo 4 0:51:59 Go-Xtrem 1025
Lluis Alsvius Dalmav 5 0:56:14 COC 171
Raimon Riera Escat 6 0:56:30 Farra-O 1026
Felipe Izquierdo Fontanills 7 1:13:18 GO-XTREM 1021
Jordi Calm Bote - - no club 168
Albert Riera Montane - - no club 170
Pere Melero Sánchez - - no club 1024

 

 

DONES C1
NOM
TEMPS Club Dorsal
Esther Guarch Badia 1 1:21:55 Farra-O 171
Natàlia Gorro Felip 2 1:23:31 COC 1020

 

 

 
Bàner

II Cursa d'Orientació urbana de Sabadell

Bàner
Bàner
Bàner
Bàner

Bàner
Bàner